Mагазин *Швигарац*

Оцена корисника:  0 / 5

Драги ученици и професори,

Обавештавамо вас да је покренут нови магазин за школарце - ШВИГАРАЦ. Аутори великог броја текстова треба да буду управо ученици школа у Србији и иностранству, на теме које су им блиске. Циљна група магазина су школарци од 14 до 19 година. Магазин ће излазити два пута месечно, у онлајн формату, уз могућност штампе одређеног тиража. Први број планиран је за прву недељу марта.

Апелује се на профеоре да мотивишу ученике да се придруже овом интересантном пројекту, као и на саме ученике. И професори и ученици који су заинтерсовани могу се јавити на мејл адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.