Литерарни конкурс

Оцена корисника:  0 / 5

Огранак Вукове задужбине у Нишу –

Друштво за неговање духовних вредности „Вук Караџић“ Ниш

Позива на конкурсну сарадњу ученике средњих школа са темама:

1. „Бранислав Нушић и савремено друштво“ (поводом 80 година од смрти великог драмског писца)
  1. „Ниш у рату и Ниш у миру“ (поводом 140 година од ослобођења Ниша и 100 година од краја Првог светског рата)

На конкурсу могу учествовати ученици седмог и осмог разреда основне школе и средњошколци. Дозвољена сва средства и технике у обради теме: могу се слати литрерарни и ликовни, као и презентације и кратки филмови. Може се користити једино ћирилично писмо.

Радове ученици предају својим менторима/професорима, а могу их слати и на e-mailадресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

Рок израде радова је до 31.12.2017. године.