Претрага

"Вукови ластари"

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Са задовољством вас обавештавамо да је на овогодишњем литерарном конкурсу "Вукови ластари" похвалу за своју песму освојила ученица наше школе Јасмина Љубинковић (IV6). Свечана додела награда одржаће се 8.11.2016. у галерији "Мина Караџић" (Вуков дом културе), са почетком у 19 часова.

Такмичења - српски језик и Књижевна олимпијада

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

 

Школске 2015/2016. године, гимназијалци су остварили изузетне успехе на такмичењима из српског језика и језичке културе, као и на такмичењима из Књижевне олимпијаде:

Опширније...

Републичко такмичење хорова

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

У Новом Саду 7. маја 2016. године, одржано је Републичко такмичење хорова гимназија и средњих музичких школа на којем је наш хор освојио ПРВУ НАГРАДУ. Такмичење је одржано у сали Гимназије „Јован Јовановић Змај“.

Честитамо члановима хора и диригенту професору Дарку Несторовићу на постигнутом успеху!

Окружно такмичење хорова

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

У средњој музичкој школи „Живорад Грбић“ у Ваљеву, 16. априла 2016. године одржано је окружно такмичење хорова на којем је хор наше школе освојио ПРВУ  НАГРАДУ. Поред ове, добили смо још три награде: за најбоље изведену класичну композицију и награде за најбоље солисте, а награде су добили Магдалена Секулић за сопран и Јован Томић за бас!

Општинско такмичење из математике

Оцена корисника:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

12. децембра 2015. године, у нашој школи одржано је општинско такмичење из математике на ком су Гимназијалци остварили следеће резултате:

првопласирани су били:Данијел Миливојевић (I1), Исидора Бојанић (I2), Давид Ђукић, Никола Гајић (II2), Ивана Бурмазовић (III1) и Марко Тошић (IV2);

друго место освојили су: Слободан Катанић (II1), Милан Петровић (III2) и Милоје Ђукановић (IV2),

док су трећепласирани били: Алекса Јањић (I1) и Огњен Тадић (IV1).

Честитамо свим ученицима на оствареним резултатима.