Претрага

ОПШТИНСКА СМОТРА РЕЦИТАТОРА

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

ОПШТИНСКА СМОТРА РЕЦИТАТОРА

6. априла, у лозничком Дому културе, одржана је општинска смотра рецитатора.

Од наших ученика, на виши, окружни ниво такмичења, пласирали су се:

Никола Рашевић (III1)

Александар Касалица (III4)

 Тамара Исаковић (III3)

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРАС

27. марта 2014, у нашој школи одржано је школско такмичење рецитатора.  На општински ниво пласирали су се следећи ученици:

Никола Рашевић (III1),

Александар Касалица (III4), 

Дивна Малетић (II6) и

Тамара Исаковић (III3)

OПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

Такмичење је одржано 15. марта 2014. у Техничкој школи у Лозници.

Наши ученици остварили су следеће резултате:

 

I МЕСТО:

Исидора Алимпић II

 

III МЕСТО:

Маја Митровић I

Маријана Обрадовић II

Јована Церовац II

Марија Јовановић III

Кристина Петровић III

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА - ОПШТИНСКИ НИВО

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

KЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА, ОПШТИНСКИ НИВО - РЕЗУЛТАТИ

Такмичење је одржано у нашој школи, 22.2.2014.

Наши ученици остварили су запажене резултате:

I МЕСТО:

Јасмина Љубинковић I

Наташа Нинковић III

 

II МЕСТО:

Анђела Поповић I

Радивоје Бакић III

 

III МЕСТО:

Маја Репић I

Валентина Митровић I

 

На основу прошлогодишњих резултата, на виши ниво пласирале су се и:

Исидора Алимпић II

Горица Видовић II

Марија Арнаутовић IV

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ - РЕЗУЛТАТИ

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ - РЕЗУЛТАТИ

Такмичење је одржано у нашој школи, 23.2.2014. године.

Наши ученици остварили су запажене резултате:

I МЕСТО:

 Александра Стефановић I2

Марко Тошић II2

Милоје Ђукановић II2

Ивана Васиљевић IV1

 

II МЕСТО:

Вукашин Манојловић II3

Марија Милутиновић III1

Младен Бановић IV2

 

III МЕСТО:

Мирослав Глигорић  III1

Сретен Васиљевић IV2