Наша ученица Ивана Бурмазовић међу 20 најбољих ђака генерације из Србије и Републике Српске

Оцена корисника:  5 / 5

FOTO 1

Наша ученица Ивана Бурмазовић, као ђак генерације 2016/2017, успела је да се нађе међу 20 најбољих у конкуренцији више од 500 ђака генерације из целе Србије и Републике Српске!

Овај успех Ивани је омогућио да освоји стипендију за школовање на ITAcademy и тако настави да се образује у складу са својим амбицијама и потенцијалом.

Управа и сви запослени у Гимназији „Вук Караџић“ у Лозници, поносни су на Ивану Бурмазовић и овом приликом јој честитамо на великом успеху и желимо много среће у будућем школовању. Уверени смо да ће Ивана искористити све своје потенцијале и надамо се да ће бити пример осталим ђацима наше школе.

Свечана додела стипендија је 2. септембра на Белом двору

Ваша другарица и наш ђак један је од 20 изабраних ђака генерације којима ће стипендија за једногодишње школовање на ITAcademy бити уручена 2. септембра на свечаном пријему у 12 сати на Белом двору.

Подсетимо, краљевска породица Карађорђевић, престолонаследник Александар и принцеза Катарина, 30. јуна угостила је на Белом двору више од 500 најбољих матураната из Србије и Републике Српске на пријему који се одржава већ шеснаесту годину заредом.

Том приликом је компанија LINK group, као партнер Фондације Њ.К.В. Престолонаследника Александра Карађорђевића, објавила лепу вест о додели 20 стипендија за једногодишње школовање на ITAcademy.

FOTO 2

Сви заинтересовани ђаци генерације су до 15. јула слали пријаве, у којима је требало да се представе у најбољем светлу и наведу на који начин ће школовање на ITAcademy искористити за своје усавршавање и даље напредовање, а након процеса селекције изабрано је 20 најбољих кандидата.

Ивана добила прилику да постане врхунски стручњак у области ИТ-ја

Ивана Бурмазовић нашла се међу одабранима и кроз једногодишње школовање на ITAcademy добиће прилику да стекне знања и вештине за нека од најтраженијих и најплаћенијих занимања данашњице. Наставу ће пратити online, преко најсавременије платформе за учење – Distance Learning платформе.

По завршетку једногодишњег школовања имаће прилику да полаже за неке од најпрестижнијих међународно признатих сертификата и стекне Microsoft, Oracle, Cambridge и многа друга звања.