Претрага

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ МАТЕМАТИЧАРА - РЕЗУЛТАТИ

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ МАТЕМАТИЧАРА - РЕЗУЛТАТИ

Такмичење је одржано 25. јануара 2014. године, у нашој школи.

Наши ученици остварили су следеће резултате:

 I место:

Ивана Бурмазовић I1

Данијел Алексић I2

Марко Тошић II2

Марија Поповић III3

Ана Богдановић IV2

 

II место:

Милоје Ђукановић II2

Огњен Тадић II2

Марија Милутиновић III1

Милан Чугуровић IV1

ОП

III место:

Владимир Јанковић I2

Ана Арсеновић III2

Никола Филиповић IV1

 

Поред наведених ученика, на окружни ниво пласирали су се и следећи ученици: Јелена Цветиновић, Вукашин Манојловић, Марковић Мирјана, Никола Рашевић, Младен Бановић и Стефан Прокопић.

 

Регионално такмичење из физике

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

physics

Регионално такмичење из физике одржано је у Шапцу 8.3.2014.

1. разред

Ивана Бурмазовић I1, друго место, трећа награда

2. разред

Марко Тошић II2, прво место, друга награда

3. разред

Марија Милутиновић III1, прво место, прва награда

Милоје Ђукановић II2, друго место, друга награда

Окружно такмичење из страних језика

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

Окружно такмичење из страних језика за подрињско-колубарски округ за школску 2013/2014. годину одржано је у Лозници, у Гимназији „Вук Караџић“ 8. марта 2014. године. За републичко такмичење су се пласирали следећи ученици:

Енглески језик

Име и презиме ученика

Школа

Предметни наставник

 1. Рајак Лука

Гимназија „Вук Караџић“ Лозница

Наташа Петровић

 2. Ђукановић Александра

Гимназија „Вук Караџић“ Лозница

Наташа Петровић

 3. Драгићевић Срђан

Гимназија „Вук Караџић“ Лозница

Мирјана Ковачевић

 4. Мирковић Вања*

Шабачка Гимназија

Александра Јовановић

 5. Јанковић Наташа*

Шабачка Гимназија

Александра Јовановић

 

Француски језик

Име и презиме ученика

Школа

Предметни наставник

 1. Илић Игор

Шабачка Гимназија

Светлана Вукашиновић-Гуцонић

 

Руски језик

Име и презиме ученика

Школа

Предметни наставник

 1. Остојић Младен *

Гимназија „Вук Караџић“ Лозница

Стојанка Марковић

 2. Старчевић Драгана

Гимназија „Вук Караџић“ Лозница

Стојанка Марковић

*специјална категорија

Опширније...

Окружно такмичење из информатике (програмирање)

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

датум : 1.03.2014.

место одржавања : Гимназија "Вук Караџић", Лозница

организација : Зоран Вуликић

 

 Учесници :

1 Павловић Никола III-3
2 Јаковљевић Урош III-3
3 Бајић Бранислав III-3
4 Рашевић Никола III-1
5 Манојловић Вукашин II-3
6 Јовичић Давид II-3
7 Петровић Дубравко II-3
8 Мићић Никола I-3

 

Пласман на државно такмичење обезбедили су : Павловић Никола (1. место - 200 поена), Јаковљевић Урош и Манојловић Вукашин (2-3. место - по 140 поена), а веома успешни били су и Рашевић Никола, Јовичић Давид и Петровић Дубравко (4-6. место - по 100 поена).

Републичкo такмичењe хорова

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна

13. априла 2013. у гимназији ,,Јован Јовановић Змај" у Новом Саду, одржано је 11. Републичко такмичење хорова гимназија, средњих стручних школа и средњих музичких школа Србије у организацији Удружења музичких и балетских педагога Србије, а под покровитељством Министарства просвете Републике Србије.

DSCI0034

Мешовити хор наше школе на овом такмичењу освојио је прву награду!

Председник жирија, који је ове године оцењивао хорове, била је наш чувени диригент Даринка Матић-Маровић, призната у свету и код нас!