СПЕЦИЈАЛИЗОВАНО ИТ ОДЕЉЕЊЕ-ученици са посебним способностима за рачунарство и информатику

Од школске 2018/19.године у нашој школи постоји могућност за формирање специјализованог ИТ одељења, за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику.

За пријемни испит се полаже математика, а припремање за пријемни је из постојеће збирке задатака из математике за завршни испит-СРЕДЊИ И НАПРЕДНИ НИВО.

Пријављивање ученика је од 11.-14.маја 2018. године од 9-14 часова у нашој гимназији.

Пријемни испит се полаже у недељу, 3.јуна 2018. године у Шабачкој гимназији за ученике са територије Мачванског и Колубарског округа.

У нашој школи, током маја месеца биће организована припремна настава из метематике  за заинтересоване ученике, о чему ће ОШ бити накнадно обавештене (време и термини).

Родитељи и ученици се могу информисати у школи, лично или путем телефона на број  878-635.

Стојимо Вам на располагању и добро нам дошли!

Директор школе: Дарко Несторовић, проф.