ИТ ОДЕЉЕЊЕ ЗА ШКОЛСКУ 2019/20. ГОДИНУ

-ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА РАЧУНАРСКИ СМЕР-СПЕЦИЈАЛИЗОВАНО ИТ ОДЕЉЕЊЕ БИЋЕ ОДРЖАН У НЕДЕЉУ, 2.ЈУНА 2019. ГОДИНЕ У ШАБАЧКОЈ ГИМНАЗИЈИ ЗА СВЕ УЧЕНИКЕ МАЧВАНСКОГ И КОЛУБАРСКОГ ОКРУГА.

-УЧЕНИЦИ ПОЛАЖУ ТЕСТ ИЗ МАТЕМАТИКЕ.

-ПРИПРЕМНА НАСТАВА ЋЕ БИТИ ОРГАНИЗОВАНА У НАШОЈ ГИМНАЗИЈИ. РАСПОРЕД И ТЕРМИНИ ЋЕ БИТИ НАКНАДНО ОБЈАВЉЕНИ.

-ПРИПРЕМЕ ЋЕ СЕ ВРШИТИ ИЗ ПОСТОЈЕЋИХ ЗБИРКИ ЗА ЗАВРШНИ ИСПИТ-СРЕДЊИ И НАПРЕДНИ НИВО, КАО И ИЗ ТЕСТОВА КОЈИ СУ БИЛИ РАНИЈИХ ГОДИНА НА ПРИЈЕМНОМ ИСПИТУ.

РИЈАВЉИВАЊЕ УЧЕНИКА ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА БИЋЕ У НАШОЈ ГИМНАЗИЈИ ОД 13.-17. МАЈА 2019. ГОДИНЕ ОД 9-14 ЧАСОВА У СЕКРЕТАРИЈАТУ ШКОЛЕ ( ОБРАЗАЦ ПРИЈАВЕ СЕ ДОБИЈА У ШКОЛИ).

-ЗА СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ УЧЕНИЦИМА И РОДИТЕЉИМА СТОЈИМО НА РАСПОЛАГАЊУ.

-ДОБРО НАМ ДОШЛИ БУДУЋИ ГИМНАЗИЈАЛЦИ!

ДАРКО НЕСТОРОВИЋ, ПРОФ.