Смерови

ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА ИТ ОДЕЉЕЊЕ

-На пријемни испит, у недељу  2.6.2019. године у Шабачкој гимназији, ученици треба обавезно да понесу:

1. Ђачку књижицу са фотографијом ( оверену)

2. флашицу воде

3. прибор за рад: лењир, троугао, шестар, оловку графитну, оловку хемијску, гумицу и калкулатор са основним рачунским операцијама ( сви други калкулатори нису дозвољени, као ни мобилни телефони).

-У Шапцу, 2.6.2019. године сви пријављени ученици морају бити у 9:15 часова.

Дарко несторовић, проф.