Смерови

ПРИПРЕМНА НАСТАВА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ЗА ИТ ОДЕЉЕЊЕ

-ПРИПРЕМНА НАСТАВА ИЗ МАТЕМАТИКЕ ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ ЖЕЛЕ ДА УПИШУ РАЧУНАРСКИ СМЕР-ИТ ОДЕЉЕЊЕ БИЋЕ ОРГАНИЗОВАНА У НАШОЈ ГИМНАЗИЈИ ПО СЛЕДЕЋЕМ РАСПОРЕДУ:

1. УТОРАК, 9. АПРИЛ 2019. ОД 10:45 ДО 12:25 ( ДВА ШКОЛСКА ЧАСА СА ЈЕДНОМ ПАУЗОМ)

2. УТОРАК, 16.АПРИЛ 2019. ГОДИНЕ У ИСТО ВРЕМЕ

3. УТОРАК, 23.АПРИЛ 2019. У ИСТОМ ТЕРМИНУ.

-ЗА МЕСЕЦ МАЈ РАСПОРЕД ЋЕ БИТИ НАКНАДНО ОБЈАВЉЕН.

-СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ УЧЕНИЦИ МОГУ ДОБИТИ У СУБОТУ, 6.АПРИЛА ПРИЛИКОМ ДАНА ОТВОРЕНИХ ВРАТА У НАШОЈ ШКОЛИ ИЛИ ЛИЧНИМ ДОЛАСКОМ У ШКОЛУ. СТОЈИМО НА РАСПОЛАГАЊУ ЗА СВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ!

-ДОБРО ДОШЛИ!

ДАРКО НЕСТОРОВИЋ, ПРОФ.