ПАНО ''НАШИ УСПЕСИ 2013/2014.''

Апелујемо на све оне ученике који су освојили неко од прва три места на такмичењима (свих нивоа), или било које друго признање или награду у току ове школске године (односи се и на спорт, хор, итд.), да нам помогну у креирању што богатијег традиционалног паноа ''НАШИ УСПЕСИ'' који ће по обичају красити хол гимназије. Ко је заинтересован да се нађе на поменутом паноу, треба да своју умањену фоторафију (као за личну кару или пасош) и умањену диплому (осмина А4 странице) донесе у школску библиотеку. Пре свега апелујемо на матуранте, који раније завршавају наставу, а посебно на ђака генерације. За остале ученике, сви материјали могу се доставити до краја школске године. Хвала:)