Предавање и радионица

Позивамо вас на РАДИОНИЦУ  “Студирање у иностранству–како написати успешну пријаву и ‘уграбити’ страну стипендију”. Радионицу ће одржати др Александар Павловић, 20. и 21. октобра (понедељак и уторак) 2014. године, у међусмени, у свечаној сали Гимназије. Сви заинтересовани ученици могу се  пријавити на мејл адресу: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.. У пријави навести име и неколико основних података о себи (успех у школи, који сте разред и шта планирате да студиратe). Број места је ограничен.

Осим радионице, др Павловић одржаће и предавање у понедељак, 20. октобра, у 18. часова, у свечаној сали школе.