Квиз о Вуку

У понедељак, 24. 12. 2018. године, у свечаној сали Гимназије одржан је традиционални Квиз о Вуку. Том приликом, трочлане екипе из сваког одељења другог разреда такмичиле су се у познавању живота и дела Вука С. Караџића. Победу је однео тим II2 (Марко Арсић, Валентина Радаљац и Милан Јанковић). Oрганизатори квиза били су професори српског језика и књижевности Слађана Врањеш и Невена Митровић, које су, заједно са ученицом Јаном Врањеш (I5) чиниле и стручни жири; програм је водила Ана Ристановић (I5); питања је постављала библиотекарка Светлана Спајић; присуствовали су директор школе, професори и ученици Гимназије. Честитамо победницима, али и свим учесницима који су показали завидан ниво знања о великану нашег краја, као и њиховим предметним наставницима.