MAТУРАНТИ - ПАНО "НАШИ УСПЕСИ"

Драги матуранти,

Уколико имате жељу да се ваше дипломе и слике нађу на школском паноу "Наши успеси" за 2019/20. годину, молимо вас да исте донесете у школу до 15 јуна. Због овогодишње специфичне ситуације, најбоље је да то учините при доласку на полагање матурских испита или на одбрану матурских радова. Можете их, такође, предати разредним старешинама. Као и сваке године, сличице треба да буду истог формата као за личну карту, док дипломе треба да буду формата једне четвртине А4 странице (у обзир долазе прва три места са свих нивоа такмичења, као и друге важне награде). Хвала велико унапред!

P. S. Поново због ситуације, ученици остала три разреда ово исто могу обавити на почетку наредне школске године, како се не би стварале непотребне гужве.