Претрага

ОБАВЕШТЕЊЕ О ТАКМИЧЕЊИМА

Оцена корисника:  0 / 5

Звезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивнаЗвезда неактивна
 

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ

Изузетна ми је част и задовољство да упознам ученике наше школе се постигнутим резултатима и успесима Гимназијалаца на протеклим такмичењима:

  • На ДРЖАВНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ ФИЗИКЕ, које је одржано у Нишу, у периоду од 21-23. марта, успехе су постигли следећи ученици:
  1. Апсолутни победник ученика првих разреда, са највише освојених бодова (95,5) – Тара Степановић (I1)
  2. Асолутни победник ученика четвртих разреда, са највише освојених бодова (95) – Димитрије Павлов (III1)
  3. Освојено друго место – Алекса Јањић (III1)
  • На ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ, одржаном у суботу, 24. марта у Средњој школи "Свети Сава",  пласман на окружно такмичење освојили су следећи ученици:
  1. Мина Вукосављевић (II1) - прво место
  2. Јасмина Којић (II6) - друго место
  3. Марија Миловановић (II6) - треће место
  4. Анђелка Матић (II1) - треће место
  5. Андријана Кикановић (IV4) - треће место
  • На ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ БИОЛОГИЈЕ, одржаном у недељу, 25.марта у Шапцу, пласман на републичко такмичење освојио је следећи ученик:
  1. Данијел Миливојевић (III1) - прво место
  • На ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА, одржаном у недељу, 18.3.2018. у Средњој економској школи у Лозници пласман на републичко такмичење освојили су следећи ученици:
  1. Богдан Миловановић – енглески језик - друго место
  2. Никола Рајковић – енглески језик - треће место
  3. Јелена Николић – немачки језик - треће место
  4. Милица Симић – француски језик - друго место
  5. Анастасија Илић – руски језик - треће место
  • На ОПШТИНСКОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА, пласман на окружно такмичење освојиле су следеће ученице:
  1. Наталија Којић (I5)- друго место
  2. Љиљана Дивљановић (I5)- друго место 
  3. Милица Ђукановић (III2) - друго место
  4. Огњен Максимовић () - треће место
  5. Милица Антонић (IV5) - друго место
  6. Вишња Антонић (IV5) - дуго место
  7. ПавлеЗељић (III6) - треће место
  8. Анђелина Василић (II6) - пласман од прошле године

Честитам свим ученицима на постигнутим резултатима и желим им срећу и успех на предстојећим.

Честитке и њиховим професорима – менторима: Мирославу Ристановићу, Драгану Станковићу, Невени Митровић, Слађани Врањеш, Драгици Петков, Мирјани Станишић, Јелени Бојић, Наташи Петровић и Алехандру Томићу.

Директор

Дарко Несторовић, професор