ЦРВЕНИ КРСТ

-У среду, 29.5.2019. године одржано је ОПШТИНСКО такмичење у ПРВОЈ ПОМОЋИ у организацији Црвеног крста Лозница.

-Екипа наше школе, коју је припремао професор биологије, Милорад Јанковић освојила је ПРВО МЕСТО и директан пласман на Републичко такмичење, које ће се одржати у суботу, 8.6.2019. године у Мионици.

-Екипу наше школе чине следећи ученици другог разреда:

1. Арсић Марко

2. Јанковић Милан

3. Стефановић Милан

4. Филиповић Ана

5. Павловић Вук и

6. Марковић Немања

-Све честитке члановима екипе и колеги Јанковићу на освојеном првом месту на општинском такмичењу и срећно на следећем нивоу такмичења-Републичком!

-Браво и све честитке!