Алати и упутства

УСПЕХ ХЕМИЧАРА НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ

-Протеклог викенда, тачније, у суботу, 14.3.2020. године одржано је ОКРУЖНО такмичење из ХЕМИЈЕ за ученике средњих школа.

-Такмичење је одржано у Пољопривредној школи са домом ученика у Ваљеву.

-Двоје наших ученика, Томислав Станић, 1.разред и Сања Атанацковић, 3.разред освојили су 1.место и пласман на Републичко такмичење.

-Честитам нашим ученицима на постигнутом успеху. Честитке и колегама, менторима Нади Бакиш и Мирославу Митровићу.

-Захваљујем се и Градској управи што нам је изашла у сусрет и организопвала превоз ученика и професора!