ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА 2022.

-У недељу, 27.3.2022. године, у нашој школи одржано је ОКРУЖНО такмичење из страних језика.

-Ученици наше школе, који су стекли пласман на Републичко такмичење су:

1. Анастасија Ивановић, 4-5, енглески језик, ментор Наташа Петровић

2. Милош Павловић, 4-6, енглески језик, ментор Наташа Петровић и

3. Миљана Ђокић, 4-6, енглески језик, ментор Наташа Петровић

-Честитке ученицима и њиховој менторки, професору енглеског језика Наташи Петровић на постигнутим резултатима.

-Срећно на предстојећем Републичком такмичењу у Београду!