ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И ЈЕЗИЧКЕ КУЛТУРЕ (ГРАМАТИКА) 2022.

-У суботу, 9. априла 2022. године у средњој школи ,,Свети Сава", одржано је ОКРУЖНО такмичење из српског језика и језичке културе.

-Пласман на Републичко такмичење, које ће се одржати 15.5.2022. године у Тршићу, остварили су наши ученици:

1. Лазар Ћоралић, 2-7, ментор Невена Митровић

2. Николина Станимировић, 2-1, ментор Слађана Врањеш

3. Милица Ћорилић, 2-7, ментор Невена Митровић

-Честитке нашим ученицима и њиховим менторкама на постигнутом успеху и срећно на предстојећем Републичком такмичењу!