ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ 2022.

-У суботу, 9.4.2022. у Пољопривредној школи са домом ученика у Ваљеву, одржано је окружно такмичење из хемије за ученике средњих школа.

-Пласман на Републичко такмичење, које ће се одржати 6.и 7.5.2022. године не Технолошком факултету у Београду, оставрили су наши ученици:

1. Огњен Милутиновић, 1-2, ментор Нада Бакиш

2. Томислав Станић, 3-1, ментор Нада Бакиш и

3. Филип Филиповић, 4-3, ментор Мирослав Митровић.

-Честитам нашим ученицима и њиховим менторима на постигнутом успеху! Срећно на предстојећем Републичком такмичењу!