ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ

-Сходно епидемиолошкој ситуацији у земљи и прекиду редовне наставе због проглашења ванредног стања, испити ванредних ученика се одлажу до даљњег.

-Испити ће се обављати када се стекну услови за то, као и услови за повратак ученика у школе.

-О свим новим информацијама, ванредни ученици ће бити благовремено обавештени путем сајта или се могу информисати путем телефона: 878-636, у времену од 8-11 часова, уолико нешто конкретније сазнају путем медија у изјавама Министра просвете.