СЕДНИЦА НАСТАВНИЧКОГ ВЕЋА И ИСПИТНОГ ОДБОРА

-Седница Наставничког већа и Испитног одбора биће одржана у понедељак, 15.6.2020. са почетком у 9:00 часова, у свечаној сали школе.

-За седницу предлажем следећи                                                                   ДНЕВНИ РЕД:

1. Утврђивање успеха ученика 4. разреда на матурском испиту

2. Доношење одлуке о додели диплома ,,Вук Караџић", специјалних диплома и избор Ђака генерације према Правилнику о награђивању ученика

3. Доношење одлуке о избору нових обавезних изборних програма  за ученике 3.разреда

-Присуство седници Наставничког већа и Испитног одбора је обавезно!

-Истог дана, у 10:30 часова одржаће се састанци Стручних већа, а у 12:00 седница Педагошког колегијума.