ОБАВЕЗНИ ИЗБОРНИ ПРОГРАМИ/МОДУЛИ ЗА УЧЕНИКЕ ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА У ШКОЛСКОЈ 2020/21. ГОДИНИ

-На седници Наставничког већа, одржаној 15.6.2020. године, са почетком у 9:00 часова, чланови већа једногласно су усвојили 4 од понужених 9 обавезних изборних програма/модула, које ће ученици трећег разреда изучавати у школској 2020/21. години. Од изабрана 4, ученици, приликом уписа 29.6.2020. бираће 2 предмета, које ће имати по 2 часа недељно током нове школске године.

-Изабрани предмети су:

1. Религије и цивилизације

2. Образовање за одрживи развој

3. Методологија научног истраживања и

4. Уметност и дизајн

-Предмети ће бити груписани у 2 пакета, које ће одељенске старешине понудити ученицима приликом уписа у трећи разред.

-Пакет који ученик изабере приликом уписа у обавези је да редовно похађа током наредне школске године.