ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ПРВОГ РАЗРЕДА

-Ученици  који у школској 2020/21. години похађају први разред, 31.8.2020., када буду долазили у школу ,по већ утврђеном распореду, ( налази се у претходној објави) у обавези су да својим одељенским старешинама дају своју личну мејл адресу, контакт телефон и контакт телефон родитеља ( у сврхе школе и за комуникацију одељенског старешине са родитељима).

-Ово обавештење има за циљ, да ученици, који евентуално не знају напамет своје мејл адресе, као ни бројеве телефона својих родитеља, исте запишу, како би податке саопштили својим одељенским старешинама. Сви подаци ученика чувају се у школи, користиће се само у сврхе наставе и комуникације, у складу са Законом о заштити података о личности.