УСПЕХ НАШИХ УЧЕНИКА НА ОНЛАЈН ТАКМИЧЕЊУ ИЗ СРПСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ

-На електронском интерактивном такмичењу из српског језика и књижевности, одржаном онлајн 9.12.2020. године у организацији Филозофског факултета у Нишу, а у оквиру Недеље Србистике, ученици наше школе освојили су 2. и 3. место, и то:

-2. место: Вучетић Ђурђина, 4-3; Миловановић Борко, 4-3; Радивојевић Милица, 4-3 и Станковић Душан, 4-3. Ментор Маријана Петковић, професор српског језика и књижевности

-3. место: Штукељић Драгана, 4-5; Дивљаковић Љиљана, 4-5; Којић Наталија, 4-5 и Пурић Мина, 4-5. Ментор Сања Васиљевић, професор српског језика и књижевности.

-Честитам и велико браво за наше ученике, чланове екипа 4-3 и 4-5!

-Честитам и професорима-менторима на постигнутом успеху!