ПОЧЕТАК ДРУГОГ ПОЛУГОДИШТА ШКОЛСКЕ 2020/21. ГОДИНЕ

-Настава у другом полугодишту почиње у понедељак, 18. 1. 2021. године, према постојећем распореду часова и комбинованом моделу наставе, као у првом полугодишту.

-18.1.2021. године наставу у школи похађа ДРУГИ ДЕО ОДЕЉЕЊА ( први део наставу прати онлајн), и тако наизменично, у даљем току другог полугодишта.

-Смене остају исте: други и четврти разред су у преподневној, а  први и трећи у поподневној смени.

-Часови су у трајању од 30 минута.

-Мере заштите су и даље на снази! Ношење заштитне маске обавезно, као и редовна дезинфекција руку. Потребно је редовно обавештавати одељенске старешине и руководство школе уколико дође до инфекције вирусом КОВИД-19, као и информације у вези са изолацијом ученика.

-За све додатне информације стојимо на располагању!

-Свим ученицима и запосленима желим добро здравље и срећан почетак другог полугодишта!