ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ

-У суботу, 6.2.2021.  са почетком у 10 часова, у нашој школи одржаће се општинско такмичење из математике за ученике средњих школа. На такмичењу учествује 11 наших ученика. Такмичење ће се одржати уз поштовање свих епидемиолошких мера!

-Свим пријављеним ученицима желим успех и пласман на окружно такмичење, које ће се одржати у недељу, 28.2.2021. у Шабачкој гимназији.

-Користим прилику да похвалим све ученике, њих деветоро, који су протеклог викенда, 30.1.2021. године у Техничкој школи, на општинском такмичењу из физике остварили пласман на окружно такмичење, које ће се одржати у суботу, 20.2.2021. године у Шабачкој гимназији.. Посебно истичем Тару Степановић, четврти разред (4-1) природно-математички смер, која је освојила максималних 100 бодова! Свака част Тара и велико браво за све ученике! Срећно на следећим нивоима такмичења!