ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ФИЗИКЕ

-У суботу, 20.2.2021. у Шабачкој гимназији одржано је ОКРУЖНО такмичење из ФИЗИКЕ за ученике средњих школа.

-Ученици наше школе остварили су завидне резултате и то: Страхиња Ћосић, 1-7  прво место и прву награду са освојених максималних 100 бодова; Љубомир Бајић, 1-7 освојио је 5. место и  похвалу са остварених 50 бодова; Богдан Љубинковић, 2-7  прво место и прву награду са освојених 73 бода; Томислав Станић, 2-1, треће место и трећу награду са освојених 42 бода; Елена Томић, 3-7 треће место и другу награду са освојених 64 бода и Тара Степановић, 4-1 друго место и прву награду са освојених 90 бодова.

-Све честитке и велико браво за све ученике и колеге-менторе, Драгана Станковића, Мирослава Ристановића и Миломира Сарића.

-Ученицима који  остваре пласман на Државно такмичење желим сву срећу и успех, уз максималну подршку! Ову информацију добићемо накнадно,од ДФС.

-Хвала Градској управи што нам је омогућила превоз ученика на окружно такмичење.