ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ХЕМИЈЕ

-У суботу, 10.4.2021. године, у Пољопривредној школи са домом ученика у Ваљеву, одржано је ОКРУЖНО такмичење из ХЕМИЈЕ, на којем су учествовала наша два ученика, Сања Атанацковић (4-2) и Томислав Станић (2-1).

-И Сања и Томислав остварили су пласман на РЕПУБЛИЧКО такмичење, које ће се одржати од 7.-9. 5. 2021. године на Технолошко-металуршком факултету у Београду.

-Све честитке и велико браво за Сању и Томислава, као и за њихову менторку, професорку хемије Наду Бакиш, који су вредно радили и припремали се без обзира на отежане услове рада, што још једном доказује квалитет рада наше школе, ученика и професора!

-Захвалност дугујемо и Градској управи града Лознице која је обезбедила превоз за ученике и професорку! Тимски рад свих актера у заједници доноси резултате што управо доказује и ово такмичење. Хвала Сањи, Томиславу, колегинице Нади и представницима Градске управе!