ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОД ПРВОГ ДО ЧЕТВРТОГ РАЗРЕДА

-Редовна настава, према комбинованом меделу ( модел Б) и постојећем распореду часова почиње у ПОНЕДЕЉАК, 19.4.2021. године. Од 19.-23.4.2021. у школу долази ПРВИ ДЕО ОДЕЉЕЊА ( други део прати наставу онлајн, преко платформе Microsoft Teams).

-Настава се изводи према Правилнику о Посебном програму наставе и учења за школску 2020/21. године и час траје 30 минута.

-Приликом боравка у школи, сви су у обавези да се придржавају свих епидемиолошшких мера и ношења заштитних маски

Дарко Несторовић, проф..