Упис 2021.

Кратка презентација о Гимназији "Вук Караџић" - Отворена врата 2021.

Преузми презентацију>>

Изборни програми/пакети за ученике првог разреда природног и друштвеног смера

Изборни програми поред програма наставе и учења обавезних предмета, додатно доприносе професионалном развоју ученика и повезивању школског и ваншколског учења. Њихова сврха је у повезивању различитих знања, вештина, ставова и вредности кроз истраживачко и пројектно учење.

Гимназија је у обавези да у складу са својим могућностима, ученицима понуди четири изборна програма. Ученик бира један пакет који обухвата два изборна програма. Изабрани програми су обавезни и ученик их може мењати наредне школске године. Ученици се из изборних програма оцењују, а оцена улази у општи успех.

Опширније...