Јавна презентација резултата медијског мониторинга

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

У уторак 26. маја 2015. год. пројектни тим ученика наше школе представио је јавности резултате медијског мониторинга који је рађен у оквиру пројекта Интернест. Видео запис можете погледати овде.

Медијски мониторинг

Ученици лозничке Гимназије су током априла месеца 2015. године пратили начин извештавања поједини штампаних медија о приватизацији Авала филма. Резултате њиховог медијског мониторинга можете погледати овде. Истраживање је рађено у оквиру пројекта Интернест.

Треће место на Фестивалу креативности

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна

Тим ученика наше школе на Петом Интернест Фестивалу креативности, одржаном у Београду 2. и 3. јуна 2014. год., освојио је треће место.

Опширније...

Тест емпатичности

Мултимедијални уџбеници

Креативна радионица ученика гимназије је почела са радом 2007. год. Између остaлог, у радионици су настала и три мултимедијална уџбеника. Један од њих је већ постављен на овој страници, а сада и остале можете погледати: Етика информисања и Све што сте желели да знате о филму.

Професор Мирко Марковић