Литерарни конкурс "Борино перо"

Драги гимназијалци, уколико се бавите писањем и лепом речју, пружа вам се прилика да своје радове пошаљете на признати литерарни конкурс за средњошколце - БОРИНО ПЕРО - расписан од стране гимназије "Бора Станковић, а поводом обележавања "Бориних дана".

Теме: 1. Јер све што љубимо створили смо сами (Ј. Дучић)

2. Човек је увек слободан на нечији туђи рачун (А. Ками)

3. Тако на врата суморног ми срца сјећање једно удара и чека (А. Шантић)

Радове треба слати до 27.3.2018. године.

Адреса: Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. ili Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

Уз радове, потписане пуним именом и презименом, треба доставити и основне податке о ученику, адресу и број телефона, име школе и име наставника.

Најбољи радови биће награђени, а најуспешнијима награде ће бити уручене 30.3.2018. на затварању "Бориних дана". Награђени ученици ће бити благовремено обавештени о томе.

Награђени радови биће објављени на сајту школе која расписује конкурс, као и у школском листу Борополитен.

Детаљније информације на: 063 70 50 141

Срећно!