СЈАЈАН УСПЕХ НАШЕГ УЧЕНИКА ЈОВАНА ЦВЕТАНОВИЋА

-Ученик наше школе, Јован Цветановић, 3-2, већ десет година успешно тренира борилачке спортске дисциплине Ју-јутсу, Не-вазу, Греплинг и ММА. Због сјајних резултата, изборио се за стандардног репрезентативца Србије, што је за понос наше школе, која му максимално излази у сусрет и подржава га у реализацији припрема и самих такмичења.

-Запажени резултати у последње 3 школске године:

1. 2022., Европско првенство у Будимпешти (Ју-јутсу) - прво место и златна медаља

2. 2022., отворено Балканско првенство у Бања Луци: сребрна медаља (Ју-јутсу) и бронзана медаља (Не-ваза)

3. 2023., Државно првенство у Београду (ММА) -сребрна медаља

4. 2023., отворено Балканско првенство у Подгорици (Ју-јутсу) - прво место и златна медаља

5. 2024., Европско првенство у Румунији (Ју-јутсу) - треће место и бронзана медаља

6. 2024., Државно првенство у Смедереву (греплинг) - прво место и златна медаља

7. 2024., Европски куп у Марибору (Ју-јутсу) - прво место и златна медаља

8. 2024., септембар, отворено Балканско првенство у Румунији (Ју-јутсу) - прво место и златна медаља.

-Честитке и велико браво за нашег Јована, на понос свих нас! Срећно на будућим такмичењима!