ЈОШ ЈЕДАН УСПЕХ ГИМНАЗИЈАЛАЦА

-Данас, 4.10.2019. одржано је ОПШТИНСКО такмичење средњих школа у стоном тенису, у организацији Средње школе ,,Свети Сава".

-Нашу школу предствљале су две екипе-мушка и женска.

-Мушку екипу чинили су ученици: Дивнић Вукашин, 3-1; Дивнић Филип, 1-7 и Чајковски Виктор, 4-3.

-Женску екипу чиниле су ученице: Живановић Јована, 4-3, Дивнић Кристина, 2-5 и Томић Јована, 4-1.

-У појединачној, мушкој конкуренцији Дивнић Вукашин 3-1 је освојио ПРВО место, а у женској, Дивнић Кристина 2-5 такође ПРВО место.

-У укупном пласману женска екипа је освојила ПРВО, а мушка ДРУГО место. Ученике је припремала и водила професор физичке културе Вера Тадић!

-Све честитке ученицима и колегиници Вери!